RTU Inženierzinātņu vidusskola iekļuvusi Zvaigžņu reitingā

 

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola (IZV) ieguvusi dalīto trešo vietu Ata Kronvalda fonda veidotajā Zvaigžņu reitingā. Tajā iekļautas vidusskolas, kuru skolēniem ir augstākie sasniegumi starptautiskajās mācību olimpiādēs.

Izvērtējot skolēnu sniegumu, vērā ņemti skolēnu sasniegumi dažāda veida starptautiskajās olimpiādēs gada griezumā – laikā no 2017. gada 1. jūnija līdz 2018. gada 1. jūnijam. Reitinga pirmajā vietā ierindojusies Rīgas valsts 1. ģimnāzija, otrajā – Jelgavas Spīdolas ģimnāzija.

Pagājušajā vasarā RTU IZV skolnieki Vladislavs Aščeulovs un Artjoms Ubaidulajevs, uzrādot izcilus rezultātus, pārstāvēja Latviju divās starptautiskās mācību olimpiādēs. 2017. gada jūlijā V. Aščeulovs ieguva bronzas medaļu 49. starptautiskā ķīmijas olimpiādē, kas norisinājās Bankokā, Taizemē, savukārt A. Ubaidulajevs ieguva 5. vietu 58. starptautiskā matemātikas olimpiādē, kas norisinājās Riodežaneiro, Brazīlijā. Augstus sasniegumus starptautiskajās olimpiādēs RTU IZV skolēni uzrādīja arī 2018. gada vasarā.

Līdzīgi kā Ata Kronvalda fonda veidotā Lielās pūces reitinga, arī Zvaigžņu reitinga mērķis ir palielināt pedagogu un izglītības darbinieku ieinteresētību darbā ar talantīgiem skolēniem, kuriem ir tieksme patstāvīgi apgūt zināšanas, kā arī informēt sabiedrību par skolām, kas spēj sagatavot skolēnus ar augsta līmeņa zināšanām.

RTU IZV jau trīs gadus pēc kārtas atzīta par labāko mazo skolu grupā Lielās pūces reitingā. Šajā reitingā ņemti vērā skolēnu sasniegumi pilsētas un valsts olimpiādēs, kā arī zinātniskajās konferencēs.

0 atbildes

Atstāj komentāru

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *