RTU Inžernierzinātņu vidusskolas skolēnu dalība konkursā “Bizness24h”

No 4. februāra līdz 9. aprīlim RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni piedalījās konkursā “Bizness24h”. Tas ir lielākais ikgadējais izglītojošais uzņēmējdarbības uzsākšanas konkurss Latvijā, ko organizē Banku augstskola. Šī konkursa mērķauditorija ir vidusskolas vecāko klašu skolēni un Latvijā studējošie jaunieši vecumā no 16 līdz 24 gadiem.

Konkurss norisinājās trīs kārtās. 1. kārtā skolēni spēlēja galda spēli “Latvijas fabrikants”, kurā no 200 komandām tika atlasītas 60 labākās. 2. kārtā visi atlikušie konkursa dalībnieki piedalījās kopējā 16 stundu ilgā valsts simulācijas spēlē “Prezidents”. Tajā skolēni paši veidoja valstisko sistēmu, kurā varētu attīstīties privātie uzņēmumi un valsts spētu atdot ārējo parādu. 20 labākās komandas, kuras pierādīja sevi un izcēlās ar aktivitāti, tika uzaicinātas uz konkursa 3. kārtu. Tās dalībniekiem tika dots uzdevums mēneša laikā izveidot 2 produktus, kuri pēc tam tika pārdoti tirdziņā T/C Spice.

Apsveicam komandas “Ir vērts” pārstāvi Matīsu Dambergu, kurš izcīnīja 4. vietu, un komandas “Nākotnes inženieri nākotnei” dalībniekus Danielu Stabuli, Rūdolfu Pikšenu un Andri Braueru, kuri ieguva 1. vietu un “Biznesa guru 2019” titulu.

0 atbildes

Atstāj komentāru

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *