Valsts prezidents sveic RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēnus

Valsts prezidents sveic RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēnus par dalību starptautiskajās mācību olimpiādēs.

Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā sveicis tos Latvijas skolēnus, kuri piedalījušies starptautiskajās mācību olimpiādēs. Sveikto vidū ir arī seši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) skolēni, absolventi un pieci viņu pedagogi.

12. klases skolnieks Kārlis Rimaševskis sveikts par iegūto bronzas medaļu starptautiskajā Genius olimpiādē. Par viņa sagatavošanu godināta RTU IZV ķīmijas skolotāja Laura Fjodorova.

Par iegūto Atzinības rakstu starptautiskajā Genius olimpiādē sveikts 12. klases skolnieks Uģis Vēvers, bet par viņa sagatavošanu – bioloģijas skolotāja Dace Bērtule.

12. klases skolnieks Kārlis Šusters sveikts par iegūto bronzas medaļu starptautiskajā informātikas olimpiādē. Par viņa sagatavošanu sumināts RTU IZV informātikas skolotājs Andrejs Liepiņš.

RTU IZV absolvente Elīza Elizabete Bicāne tika godināta par iegūto bronzas medaļu starptautiskajā ekonomikas olimpiādē, bet pat viņas sagatavošanu– RTU IZV ekonomikas skolotāja Līga Kamola.

Par Atzinības rakstu iegūšanu starptautiskajā matemātikas olimpiādē sveikti RTU IZV absolventi Agnis Salmiņš un Artjoms Ubaidullaev, bet par viņu sagatavošanu – RTU IZV matemātikas skolotāja .

Svinīgā apbalvošanas ceremonijā, kas norisinājās 4. oktobrī Rīgas pilī, piedalījās un skolēnus un viņu pedagogus sveica arī izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Valsts izglītības un satura centra Neformālās izglītības departamenta direktore Agra Bērziņa un atbalstītāji.

0 atbildes

Atstāj komentāru

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *