Patriotu nedēļa RTU Inženeirzinātņu vidusskolā

Ar svētku koncertu noslēgusies patriotu nedēļā RTU inženierzinātņu vidusskolā!

Lai atzīmētu valsts dzimšanas dienu, skolā no 11.novembra līdz 15.novembrim notika “Patriotu nedēļas” pasākumi.

Fotokonkursā “Kas ir mana Latvija?” tika iesūtītas 30 skolēnu uzņemtās fotogrāfijas. Balsojumā 3.vietu ieņēma 12.klases skolnieks Uģis Vēvers, 2.vietu ieguva 12.klases skolnieks Artūrs Kovrigo, savukārt 1.vietu balsojumā ieņēma 11.klases skolnieka Kristofera Barkāna fotogrāfija.

Ceturtdien Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā notika vēstures skolotāja Māra Zvaigznes rīkotā “Lielā vēstures mācību stunda”. Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Viduslaiku, jauno un jaunāko laiku vēstures nodaļas pētnieks Arnis Strazdiņš lekcijā “No juristes līdz kolhoza priekšsēdētājam: ko mēs zinām par Lāčplēša Kara ordeni un tā kavalieriem?” skolēniem pastāstīja par augsto apbalvojumu, dažādām tā šķirām, ordeņa izgatavošanu un piešķiršanu.

Piektdien skolā notika Skolēnu Pašpārvaldes rīkotais svētku koncerts par godu valsts 101.jubilejai. Par koncerta vadīšanu un svētku noskaņas radīšanu rūpējās 11.klases skolnieki Aija Monika Vainiņa un Lauris Emīls Frēlihs, ar priekšnesumiem uzstājās skolas koris diriģentes Elīzas Dūmas vadībā un skolēni.

Fotoattēlu galerija

0 atbildes

Atstāj komentāru

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *