Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas ekonomikas 20. olimpiādes 2. posma uzvarētājus Danielu Stabuli, Elīzu Elizabeti Bicāni, Kārli Bērziņu ar iegūto 1. vietu, Andri Braueru ar iegūto 3. vietu, Aiju Moniku Vainiņu, Elgaru Vaļģi, Ugu Tauriņu – ar saņemto Atzinību.

Paldies skolotājai Līgai Kamolai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

RTU inženierzinātņu vidusskolas skolēni iepazīstas ar koncerna “ Latvijas Finieris” darbību

 

 

Koncerna “ Latvijas Finieris” darbinieki iepazīstināja mūsu skolēnus ar ražošanas tehnoloģijām, saplākšņu produktiem, izmantošanas veidiem. Skolēni devās ekskursijās uz rūpnīcu “ Lignums” , kur iepazinās ar ķīmisko rūpniecību, ražošanas automatizāciju un procesu optimizāciju, iepazinās ar Iekārtu rūpnīcu- vienu no lielākajām mašīnbūves rūpnīcām Latvijā un diskutēja konstruktoru birojā, rūpnīcā “ Hapaks” redzēja saplākšņa CNC apstrādi, iekārtu programmvadību.

Paldies AS “ Latvijas Finieris ”par sirsnīgo, laipno uzņemšanu un interesantajām ekskursijām!

Foto.

Apsveicam NETiķetes lielā fināla uzvarētājus!

 

Lai stiprinātu pieklājīgu un atbalstošu uzvedību tiešsaistē, Samsung skola nākotnei organizēja projektu konkursu 9.-12. klašu skolēniem “Latvijas jauniešu netiķete”.

Divas RTU inženierzinātņu vidusskolas komandas pieteica savus projektus konkursam.

Komanda ar projektu “ Nākotnes inženieri nākotnei” ieguva 1. vietu (Rūdolfs Pikšens, Linda Novika, Matīss Kristiāns Dambergs, Andris Brauers, Daniels Stabulis) un galveno balvu- Samsung Galaxy A9 viedtālruņus un Galaxy Tab S4 planšetdatoru.

Komanda ar projektu “ KRAKK” ieguva 2. vietu (Rūdolfs Agris Stile, Rūdolfs Umblejs, Kārlis Šusters, Klāvs Šermukšnis, Alens Šņepsts) un vērtīgas balvas.

Komandas atbalstīja skolotājas Virgīnija Vītola un Inguna Granta.

 

Foto.

Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas fizikas 69. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Artūru Uldi Gaisiņu , Kristiānu Križmani, Agni Salmiņu ar iegūto 1. vietu, Edvardu Jāni Treiju, Kalvi Rautsepu, Kārli Šusteru, Kārli Bērziņu, Filipu Ēci, Uģi Vēveru, Alenu Šņepstu, Artemu Ubaidullaevu, Mariju Ostrovsku ar iegūto 2. vietu, Normundu Palabinski, Niku Nadziņu, Matīsu Jāni Rekertu, Mihailu Štolcu, Artūru Kovrigo, Andri Braueru, Rinaldu Jāni Šenvaldu, Emanuelu Šūpulnieku, Alekseju Jekimovu, Rūdolfu Agri Stilvi, Jēkabu Leini ar iegūto 3. vietu, Aiju Moniku Vainiņu, Rūdolfu Pikšenu, Deivi Baranovski, Darju Rudņicku ar saņemto Atzinību.

Paldies skolotājiem Aivaram Eriņam un Virgīnijai Vītolai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!