Atvērto durvju diena – 30. martā

Vai šobrīd esi 9.klasē un vēlies mācīties Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolā?

Varbūt vidusskolā mācīsies tikai pēc pāris gadiem, bet gribi uzzināt visas savas iespējas? Tad 2019. gada 30. martā gaidīsim visus interesentus Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolā, atvērto durvju dienā!

Būs iespēja uzzinātu kā mācās Latvijas talantīgākie skolēni, kādas ir priekšrocības mācoties universitātes dibinātā skolā un iepazīties ar skolas radošajām laboratorijām.

Nāc un iepazīsti RTU IZV!

Rīgā, Kornvalda bulvārī 1

Aizvadīta Latvijas 43. skolēnu Rīgas reģiona zinātniskā konference

Konferencē piedalījās 24 RTU inženierzinātņu vidusskolas skolēni ar 19 zinātniski pētnieciskajiem darbiem. Darbi izstrādāti 4 zinātņu nozaru grupās: dabaszinātņu, inženierzinātņu un tehnoloģiju, lauksaimniecības, meža un veterināro zinātņu un medicīnas un veselības zinātņu grupā. Apsveicam skolēnus ar veiksmīgu dalību konferencē- Jēkabu Leini , Filipu Ēci un Kārli Šusteru, Annu Bumbieri un Alisu Mazori, Reini Rozenbahu, Madaru Ūdri, Kārli Rimaševski, Stefanu Grantu ar iegūtajiem I pakāpes diplomiem, Uģi Vēveri, Edvardu Miķeli Mežciemu, Maksimu Podskočiju, Matīsu Kristianu Dambergu un Rūdolfu Pikšenu, Andri Braueru, Saniju Amandu Opsi, Henriku Bērmani, Ati Krebsu , Alisi Annu Stīpnieci un Evelīnu Valteri ar iegūtajiem II pakāoes diplomiem, Danielu Stabuli un Artjomu Ubaidullaevu ar iegūtajiem III pakāpes diplomiem.

Paldies visiem darbu vadītājiem un konsultantiem par ieguldīto darbu!

Sveic RTU Inženierzinātņu vidusskolas olimpiādes uzvarētājus

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolā (IZV) svinīgā ceremonijā 9. martā sveikti IZV 5. atklātās inženierzinātņu olimpiādes uzvarētāji. Godalgoto trīs vietu ieguvēji ir no Rīgas, bet atzinības saņēmēji – dažādiem Latvijas novadiem.

Pirmo vietu ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieks Georgs Kims Pavlovs, otro – Rīgas Purvciema vidusskolas skolniece Valerija Makarenko., bet trešo – Agata Kuzņecova un Oskars Putāns no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas.

Atzinības saņēma skolēni no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Rīgas Juglas vidusskolas, Rīgas Starptautiskās skolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Iecavas vidusskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Saskaņas pamatskolas, Jaunmārupes pamatskolas, Carnikavas pamatskolas, kā arī no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas. Godalgoto vietu ieguvēji un atzinības saņēmušie balvā ieguva budžeta vietu RTU IZV.

RTU IZV Atklātajā inženierzinātņu olimpiādē 9. klases skolēni apliecināja savas zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā. Tā norisinājās divās kārtās, pirmajā piedalījās 338 skolēni, no kuriem sekmīgākie 116 tika uzaicināti dalībai otrajā kārtā. Olimpiādē piedalījās skolēni no Rīgas, Ogres, Salaspils, Jūrmalas, Brocēniem, Popes, Madonas, Jelgavas, Ikšķiles, Valmieras, Siguldas, Saulkrastiem, Tukuma, Carnikavas, Iecavas, Daugavpils un Jēkabpils.

Lai pretendētu uz iespēju uzsākt mācības RTU IZV, 9. klases skolēniem ir iespēja 13. aprīlī kārtot iestājpārbaudījumu. Bez iestājpārbaudījumu kārtošanas konkursa kārtībā tiek uzņemti IZV atklātās olimpiādes uzvarētāji un tie skolēni, kuri valsts matemātikas, fizikas vai ķīmijas olimpiādē ieguvuši 1., 2. vai 3. vietu.

30. martā RTU IZV plkst. 10.00 un 12.00 notiks atvērto durvju diena, kuru aicināti apmeklēt devīto klašu skolēni, kuri interesējas par eksaktajām zinātnēm un iespēju mācīties RTU IZV, kā arī viņu vecāki. Tajā būs iespēja iepazīties ar pedagogiem, skolēniem, mācību telpām, darboties radošajā laboratorijā, kā arī saņemt konsultācijas par mācību procesa norisi un citiem jautājumiem.

RTU IZV dibināta 2015. gadā, lai atbalstītu īpaši apdāvinātus Latvijas jauniešus, kuri savu nākotni vēlas saistīt ar inženierzinātnēm.

 

Fotogalerija.

Apbalvoti Matemātikas valsts 69. olimpiādes uzvarētāji!

 

Apsveicam Filipu Ēci, Agni Salmiņu, Džonatanu Miku Melgalvi, Artemu Ubaidullaevu ar iegūtiem I pakāpes diplomiem, Artūru Uldi Gaisiņu ar iegūto II pakāpes diplomu, Matīsu Kristiānu Dambergu , Niku Nadziņu ar iegūtiem III pakāpes diplomiem un Reini Rozenbahu, Kristoferu Barkānu, Arkādiju Šaldovu  ar saņemto Atzinību!

Paldies  skolotājiem Ingunai Grantai un Emīlam Veidem par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 36. olimpiādes 2. posma uzvarētājus Džonatanu Miku Melgalvi un Edvardu Miķeli Mežciemu ar igūto 1. vietu, Ati Krebsu, Annu Bumbiri, Lauri Emīlu Frēlihu, Stefanu Grantu ar iegūto 2. vietu, Andri Braueru, Danielu Stabuli, Niku Nadziņu, Uģi Vēveri, Kārli Rimaševski, Rūdolfu Pikšenu, Elīzu Elizabeti Bicāni ar iegūto 3. vietu un Kārli Bērziņu ar saņemto Atzinību!

Paldies skolotājai Agrai Lipsbergai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Apbalvoti 32. Latvijas Informātikas ( programmēšanas) olimpiādes laureāti

Apsveicam mūsu Kārli Šusteru ar iegūto 1. vietu, Kristoferu Barkānu, Agni Salmiņu, Džonatanu Miku Melgalvi ar iegūto 3. vietu un Rūdolfu Agri Stilvi ar saņemto Atzinību!

 

Izstāde “SKOLA 2019”

1.-3. martā mūs var satapt izstādē “Skola 2019”.

Pastāstīsim par skolu , kā arī esam sagādājuši iespēju piedalīties elektroniskajā loģikas treniņa spēlē un izmēģināt spēkus matemātisku uzdevumu izpildē, savietojot dažādas formas figūras konkrētā laukumā.