Sveicam laureātus

Apsveicam Rīgas pilsētas matemātikas 70. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Filipu Ēci ar iegūto 1.vietu; Patrīciju Rocēnu, Jāni Smilgāju, Artūru Uldi Gaisiņu, Kārli Bērziņu, Reini Rozenbahu, Kārli Šusteru un Elgaru Vaļģi ar iegūto 2.vietu; Kristiānu Kuļšu, Agatu Kuzņecovu, Jāni Zaķi, Kristoferu Barkānu, Niku Nadziņu, Reni Veidi, Janu Voiciši, Matīsu Kristiānu Dambergu, Ati Krebsu un Danielu Stabuli ar iegūto 3.vietu; Matīsu Bārdiņu, Raiti Bērtuli, Klaru Kuzņecovu, Mārtiņu Prokuratovu, Andri Braueru un Edvardu Miķeli Mežciemu ar iegūto atzinību.

Paldies Ingunai Grantai, Emīlam Veidem un Artjomam Ubaidullaevam par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Sveicam laureātus

Apsveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Džonatanu Miku Melgalvi, Ati Krebsu un Annu Bumbieri ar iegūto 1.vietu; Dominiku Cipkinu, Uģi Vēveru, Mārtiņu Prokuratovu, Artūru Uldi Gaisiņu, Edvardu Miķeli Mežciemu un Niku Nadziņu ar iegūto 2.vietu; Lauri Emīlu Frēlihu, Jāni Šņucīti, Kārli Bērziņu un Andri Braueru ar iegūto 3.vietu; Miku Šicu, Danielu Stabuli, Madaru Ūdri un Māri Broku ar iegūto atzinību.

Paldies skolotājai Agrai Lipsbergai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Sveicam valsts olimpiāžu laureātus

Apsveicam Angļu valodas valsts 49. olimpiādes 3.vietas ieguvēju Kaldi Bērziņu un Vēstures valsts 26.olimpiādes 2.vietas ieguvējus – Normundu Palabinski un Reini Rozenbahu un 3.vietas ieguvēju Džonatanu Miku Melgalvi!

Sveicam laureātus

Apsveicam Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Džonatanu Miku Melgalvi, Ati Krebsu ar iegūto 1.vietu; Mārtiņu Prokuratovu, Reini Rozenbahu ar iegūto 2.vietu; Paulu Osmani, Normundu Palabinski, Kārli Rimaševski, Agnesi Legzdiņu ar iegūto 3.vietu; Miku Šicu, Lindu Noviku ar iegūto atzinību.

Paldies skolotājai Maritai Rozefeldei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Sveicam laureātus!

Apsveicam Rīgas pilsētas ekonomikas 21. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Danielu Stabuli ar iegūto 1.vietu; Kaldi Bērziņu, Aiju Moniku Vainiņu, Valtu Vītumu-Jaunzemu, Kārli Bērziņu, Andri Braueru un Ati Krebsu ar iegūto 2.vietu; Aleksandru Daņilovu, Mārtiņu Prokuratovu, Līvu Eglīti, Evu Krupenko, Edvardu Jāni Treiju un Henriku Bērmani ar iegūto 3.vietu; Maksimu Piļščikovu ar iegūto atzinību.

Paldies skolotājai Līgai Kamolai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Sveicam laureātus!

Apsveicam Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:

Matīsu Bārdiņu, Kaldi Bērziņu, Otomāru Gulbi, Kristiānu Kuļšu, Maksimu Piļščikovu, Mārtiņu Prokuratovu, Jāni Smilgāju, Ralfu Šubu, Jāni Zaķi, Džonatanu Miku Melgalvi un Artūru Kovrigo ar iegūto 1.vietu; Māri Broku, Paulu Kauķi, Valteru Neļķi, Danielu Alisi Smelti, Kristoferu Barkānu, Tomu Cerbuli, Artūru Uldi Gaisiņu, Edvardu Jāni Treiju, Andri Braueru, Matīsu Kristiānu Dambergu, Ati Krebsu, Rūdolfu Pikšenu, Mihailu Štolcu un Kārli Šusteru ar iegūto 2.vietu; Raiti Bēruli, Dominiku Cipkinu, Agatu Kuzņecovu, Patrīciju Rocēnu, Lauri Emīlu Frēlihu, Matīsu Jāni Rekertu, Aiju Moniku Vainiņu, Henriku Bērmani, Filipu Ēci, Alisu Mazori, Rinaldu Jāni Šenvaldu un Elgaru Vaļģi ar iegūto 3.vietu; Jāni Šņucīti, Niku Nadziņu, Kalvi Rautsepu, Kārli Bērziņu, Edvardu Miķeli Mežciemu un Uģi Vēveru ar iegūto atzinību.

Paldies skolotājiem Virgīnijai Vītolai un Aivaram Eriņam par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Apsveicam!

Ir noslēgusies VISMA Bebr[a]s 2019 sezona. Apsveicam ar iegūto 1. vietu Kārli Šusteru un ar iegūto 2. vietu Kristiānu Kuļšu.

Fotoattēlu galerija

Pasniegti Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumi

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) absolventiem un pedagogiem pasniegti Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumi – Goda diplomi un medaļas.

Nominācijā «Absolvents» par izciliem sasniegumiem, 2019. gada starptautiskajā matemātikas olimpiādē iegūstot Atzinības rakstus, tika apbalvoti RTU IZV absolventi Agnis Salmiņš un Artem Ubaidullajev. Savukārt Elīza Elizabete Bicāne šajā nominācijā tika apbalvota par iegūto bronzas medaļu 2019. gada starptautiskajā ekonomikas olimpiādē.

Nominācijā «Skolotājs» par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm apbalvota matemātikas skolotāja Inguna Granta un ekonomikas skolotāja Līga Kamola.

Svinīgais apbalvošanas pasākums norisinājās 28. janvārī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā.

Fotoattēlu galerija

Sveicam laureātus

Apsveicam Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 33.olimpiādes 2.posma uzvarētājus Kārli Šusteru ar iegūto 1.vietu, Kristoferu Barkānu ar iegūto 2.vietu un Džonatanu Miku Melgalvi ar iegūto 3.vietu!

Paldies skolotājiem Andrejam Liepiņam un Raivim Ieviņam no Rīgas 1.programmēšanas skolas par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Sveicam  Bioloģijas valsts 42.olimpiādes laureātus

Apsveicam Bioloģijas valsts 42. olimpiādes uzvarētājus Edvardu Jāni Treiju un Lauri Emīlu Frēlihu ar  iegūto 3. vietu un Normundu Palabinski ar saņemto Atzinību!