Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 34. olimpiādes uzvarētājus 10.klases skolnieku Deivi Baranovski un 11. klases skolnieku Robertu Pavlovski ar iegūto 1. vietu, 11. klases skolnieci Esteri Švernu ar iegūto 2. vietu, 11. klases skolnieci Gerdu Anci Cakuli ar iegūto 3. vietu!
Paldies skolotājai Agrai Lipsbergai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Apsveicam!

Apsveicam 10. klases skolēnu Agni Salmiņu ar iegūto Atzinību par sasniegumiem Informātikas ( programmēšanas) valsts 30. olimpiādē.

DSC_1137

 

Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas matemātikas 67. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:
10.klases skolēnu Artemu Ubaidullaevu ar iegūto I vietu
10. klases skolēnus Agni Salmiņu, Raimondu Šīrantu, Kristiānu Križmani un 11. klases skolēnu Vladislavu Aščeulovu ar iegūto II vietu
10. klases skolēnus Kristoferu Tauriņu, Elīzu Elizabeti Bicāni, Deivi Baranovski, Jēkabu Leini, Darju Rudņicku un 11. klases skolēnus Annu Černinu, Ivaru Dilli, Esteri Švernu ar iegūto III vietu,
10. klases skolnieci Danu Darafeju un 11. klases skolēnus Ernestu Tomasu Auziņu un Aigu Andrijanovu ar saņemto atzinību par veiksmīgu piedalīšanos olimpiādē
Paldies skolotājai Ingunai Grantai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā!

Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas ekonomikas 2. posma 18. olimpiādes uzvarētājus
11.klases skolēnu Robertu Pavlovski ar iegūto I vietu
10. klases skolēnus Elīzu Elizabeti Bicāni un Ugu Tauriņu ar iegūto III vietu!
Paldies skolotājiem Līgai Kamolai un Uldim Kamolam par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas fizikas 67. olimpiādes 2. posma uzvarētājus:
Pirmās vietas ieguvējus 
Agni Salmiņu un Alekseju Jekimovu no 10. klases, 
Vladislavu Aščeulovu , 11. klase
 
Otrās vietas ieguvējus
Jēkabu Leini, Mariju Ostrovsku, Rūdolfu Stilvi, Stefanu Grantu, Elīzu Elizabeti Bicāni, Raimondu Šīrantu no 10. klases un Ivaru Dilli, Pēteri Zvejnieku, Ernestu Auziņu, Agri Bužu, Robertu Dobeli, Elvi Dapševicu no 11. klases
 
Trešās vietas ieguvējus
Rūdolfu Umbleju, Janu Boļmanti no 10. klases un Renāti Karjavčenko, Annu Černinu, Ruslanu Puriņu, Robertu Pavlovski no 11.klases
 
Apsveicam ar saņemto Atzinību par veiksmīgu piedalīšanos
Alenu Šņepstu, Artemu Ubaidullaevu, Kristiānu Križmani, Klāvu Šermukšni, Evelīnu Valteri, Mariju Ivanovu, Darju Rudnicku, Ugu Tauriņu no 10. klases un Pēteri Ēci, Rebek Annu Līpiņu, Veroniku Čači no 11.klases
 
Paldies skolotājiem Aivaram Eriņam, Virgīnijai Vītolai un Agritai Eidukai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

Bebr[a]s

21. janvārī IT uzņēmumu grupa VISMA RTU inženierzinātņu vidusskolā organizēja starptautiskā informātikas konkursa Bebr[a]s otro kārtu. Ik novembri vairāk nekā 1,3 miljoni skolēnu no 49 pasaules valstīm piedalās šajā izaicinājumā, lai , izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risinātu dažādus uzdevumus. Latvijā šogad 11.-12. klašu grupā RTU inženierzinātņu vidusskolas 11. klases skolniece Estere Šverna ieguva II vietu.

Apsveicam!

DSC_1140

Apsveicam!

Apsveicam Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 43. olimpiādes uzvarētājus :
Gerdu Anci Cakuli ar iegūto 2. vietu
Rebeku Annu Līpiņu ar iegūto 3. vietu
Esteri Švernu ar Atzinību par veiksmīgu piedalīsanos
Elīzu Elizabeti Bicāni ar Atzinību par veiksmīgu piedalīšanos
Paldies skolotājai Maritai Rozefeldei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

 

Apsveicam Rīgas pilsētas Informātikas 30. olimpiādes uzvarētājus :
Agni Salmiņu ar iegūto 3. vietu
Artemu Ubaidullaevu ar saņemto Atzinību
Rūdolfu Agri Stilvi ar saņemto Atzinību!
Paldies skolotājam Andrejam Liepiņam par ieguldīto darbu skolēnu sagatvošanā olimpiādei!