Inženierzinātņu olimpiāde 2020

Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola (RTU IZV) aicina 9. klases skolēnus pieteikties 6. atklātajai inženierzinātņu olimpiādei.

Olimpiāde norisināsies divos posmos:

Pirmajā posmā skolēniem neklātienē no 13. janvāra līdz 27. janvārim katru darba dienu no 17.00 līdz 8.00, brīvdienās visu dienu  IZV mājaslapas sadaļā «Inženierzinātņu olimpiāde» būs iespēja aizpildīt reģistrācijas anketu un tiešsaistes testu, kurā būs 50 jautājumu. Skolēni, kuri būs pareizi atbildējuši vismaz uz 35 jautājumiem, saņems uzaicinājumu savā epastā piedalīties otrajā posmā (tāpēc ir būtsiki reģistrācijas anketā norādīt pareizu epasta adresi, kuru skolēns izmanto ikdienā), kas norisināsies 15. februārī klātienē RTU IZV telpās, Rīgā, Kronvalda bulvārī 1.

Otrajā posmā skolēniem būs jārisina dažādi ar inženierzinātnēm saistīti uzdevumi. Olimpiādes rezultāti tiks publicēti līdz 6. martam skolas mājaslapā. Pēc rezultātu publicēšanas dalībnieki savā epastā saņems ielūgumu uz noslēguma pasākumu. Olimpiādes noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks 14. martā RTU Inženierzinātņu vidusskolā. Skolēni, kuri būs ieguvuši godalgotas vietas, tiks uzņemti skolā bez iestājpārbaudījuma, viņiem tiks nodrošinātas no skolas budžeta līdzekļiem finansētas mācības, kā arī vērtīgas balvas.

Olimpiāde tiek rīkota sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC).

Plašāku informāciju par olimpiādes norisi var apskatīt ŠEIT.

Reģistrācijas anketa un tiešsaistes tests pieejams ŠEIT.

Papildu informācija par olimpiādi: Inguna Granta, e-pasts: inguna.granta@gmail.com