7. Atklātā inženierzinātņu olimpiāde (AIZO) 2021

Organizatori patur tiesības mainīt AIZO otrā posma norises kārtību un laikus atkarībā no tā brīža valdības noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem valstī

Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola (RTU IZV) aicina 9. klases skolēnus pieteikties 7. atklātajai inženierzinātņu olimpiādei.

Olimpiāde norisināsies divos posmos:

Pirmajā posmā skolēniem neklātienē  IZV mājaslapas sadaļā «Inženierzinātņu olimpiāde» būs iespēja aizpildīt reģistrācijas anketu un tiešsaistes testu, kurā būs 50 jautājumu. Uz olimpiādes otro posmu tiks uzaicināti ne vairāk 100 skolēnu, kuri testā būs ieguvuši visvairāk punktu, bet ne mazāk kā 35 punktus. Nokārtojot tiešsaistes testu un veiksmīgi piereģistrējoties, pēc rezultātu izvērtēšanas uz skolēna norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts apstiprinājums par dalību olimpiādes otrajā posmā (tāpēc ir būtski reģistrācijas anketā norādīt pareizu epasta adresi, kuru skolēns izmanto ikdienā), kas norisināsies 6. februārī plkst. 11:00 – 14:00 tiešsaistē, izmantojot ZOOM video konferenci. Lai piedalītos otrajā posmā, būs nepieciešams pieslēgties ZOOM ar ieslēgtu video kameru un mikrofonu.

Otrajā posmā skolēniem būs jārisina dažādi ar inženierzinātnēm saistīti uzdevumi. Olimpiādes rezultāti tiks publicēti līdz 22.februārim skolas mājaslapā. Pēc rezultātu publicēšanas dalībnieki savā epastā saņems ielūgumu uz noslēguma pasākumu. Olimpiādes noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks RTU Inženierzinātņu vidusskolas “Atvērto durvju” pasākuma ietvaros, kas notiks 27.februārī tiešsaistē, izmantojot ZOOM video konferenci.

Skolēni, kuri būs ieguvuši godalgotas vietas vai atzinības, tiks uzņemti skolā bez iestājpārbaudījuma, viņiem tiks nodrošinātas no skolas budžeta līdzekļiem finansētas mācības, kā arī vērtīgas balvas.

Olimpiāde tiek rīkota sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC).

Papildu informācija par olimpiādi: skola@rtu.lv