7. Atklātā inženierzinātņu olimpiāde (AIZO) 2021

Organizatori patur tiesības mainīt AIZO otrā posma norises kārtību un laikus atkarībā no tā brīža valdības noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem valstī

Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola (RTU IZV) aicina 9. klases skolēnus pieteikties 7. atklātajai inženierzinātņu olimpiādei.

Olimpiāde norisināsies divos posmos:

Pirmajā posmā skolēniem neklātienē no 11. janvāra plkst. 17:00 līdz 24. janvāra plkst. 22:00 katru darba dienu no 17.00 līdz 8.00, brīvdienās visu dienu  IZV mājaslapas sadaļā «Inženierzinātņu olimpiāde» būs iespēja aizpildīt reģistrācijas anketu un tiešsaistes testu, kurā būs 50 jautājumu. Uz olimpiādes otro posmu tiks uzaicināti ne vairāk 100 skolēnu, kuri testā būs ieguvuši visvairāk punktu, bet ne mazāk kā 35 punktus. Nokārtojot tiešsaistes testu un veiksmīgi piereģistrējoties, pēc rezultātu izvērtēšanas uz skolēna norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts apstiprinājums par dalību olimpiādes otrajā posmā (tāpēc ir būtsiki reģistrācijas anketā norādīt pareizu epasta adresi, kuru skolēns izmanto ikdienā), kas norisināsies 6. februārī klātienē RTU IZV telpās, Rīgā, Kronvalda bulvārī 1.

Otrajā posmā skolēniem būs jārisina dažādi ar inženierzinātnēm saistīti uzdevumi. Olimpiādes rezultāti tiks publicēti līdz 22.februārim skolas mājaslapā. Pēc rezultātu publicēšanas dalībnieki savā epastā saņems ielūgumu uz noslēguma pasākumu. Olimpiādes noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks RTU Inženierzinātņu vidusskolas “Atvērto durvju” pasākuma ietvaros, Rīgā, Kronvalda bulvārī 1.

Skolēni, kuri būs ieguvuši godalgotas vietas vai atzinības, tiks uzņemti skolā bez iestājpārbaudījuma, viņiem tiks nodrošinātas no skolas budžeta līdzekļiem finansētas mācības, kā arī vērtīgas balvas.

Olimpiāde tiek rīkota sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC).

Plašāku informāciju par olimpiādes norisi var apskatīt ŠEIT.

Reģistrācijas anketa un tiešsaistes tests pieejams ŠEIT.

Papildu informācija par olimpiādi: skola@rtu.lv