RTU Inženierzinātņu vidusskolā nosvinēts ceturtais izlaidums

Šogad ir noslēdzies skolas sestais mācību gads un nosvinēts ceturtais izlaidums, kurā atestātus par vispārējo vidējo izglītību saņēma 23 erudīti, mērķtiecīgi, daudzpusīgi, talantīgi jaunieši. Izlaidums notika RTU tenisa kortos. Absolventus uzrunāja RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, kā arī video sveicienus ierakstīja Latvijas Valsts prezidents no 2015. līdz 2019. gadam Raimonds Vējonis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, RTU Inženierzinātņu vidusskolas atbalstītāju pārstāvji – AS “UPB” valdes loceklis Uģis Grīnbergs un SIA “Tet” valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks, kā arī absolventu vecāki un iepriekšējo gadu absolventi.

Latvijas Republikas Ministru prezidenta Pateicības rakstus par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem izlaidumā saņēma Džonatans Miks MelgalvisNormunds Palabinskis un Matīss Jānis RekertsDžonatans Miks Melgalvis saņēma arī Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Finanšu ministrijas Simtgades izcilnieka stipendiju. RTU balva šogad tika piešķirta Aijai Monikai Vainiņai, savukārt, SIA “Tet” balvu saņēma Kristofers Barkāns.

Ar muzikālajiem un literāriem priekšnesumiem klātesošos priecēja Džonatans Miks Melgalvis, Toms Pulle, Jānis Edvards Treijs, Aija Monika Vainiņa un RTU Inženierzinātņu vidusskolas jauktā kora “Izvēle” vadītāja Elīza Dūma. Pasākuma video ierakstu var noskatīties šeit.

Foto no izlaiduma pieejami ŠEIT.

Izrāde “Svina garša” 28. maijā IZV vidusskolēniem

Mācību gada izskaņā ar  “Latvijas Skolas soma” projekta atbalstu  RTU Inženierzinātņu vidusskolas 10. un 11. klases skolēniem bija iespēja noskatīties Māra Bērziņa romāna “Svina garša” Latvijas Nacionālā teātra izrādes ierakstu. Pēc izrādes skolēni dalījās iespaidos, ka tā bija ļoti smaga izrāde, kura noturēja viņu uzmanību, pateicoties aktieru meistarībai. Vēl izrāde atgādināja, cik liela laime ir dzīvot mūsdienās neatkarīgā Latvijā. Ar pārliecību, ka brīvība ir vērtība, kas jāsaudzē, skolēni dodas vasaras brīvlaikā.

10.klases skolēns Viesturs Streļčs, latviešu valodas un literatūras skolotāja Indra Keiša

Skolēni izveido pasākuma “Izstaigā Latviju” kolāžas

8. maijā RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni un darbinieki piedalījās skolas rīkotā pasākumā “Izstaigā Latviju”, kas bija daļa no skolas ikgadējās Demokrātijas nedēļas programmas. Pasākuma mērķis bija veselīgi, sportiski un radoši atzīmēt Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu. Skolēni un skolotāji tika mudināti izplānot pastaigu vai izbraucienu, lai ar trajektoriju iezīmētu Latvijas kontūru vai kādu zinātnisku simbolu. Ar mobilajiem telefoniem vai viedpulksteņiem zīmētās kartes kopā ar ainaviskām bildēm no pastaigas skolēnu izveidoja skaistu galeriju. No visām Latvijas malām tika iesūtītas kopumā 89 fotogrāfijas, visvairāk no Rīgas un Vidzemes. No šīm bildēm Inženierzinātņu vidusskolas Skolēnu pašpārvalde izveidoja piecas kolāžas. Paldies visiem par dalību un radošumu!