Iestājpārbaudījuma rezultāti un dokumentu iesniegšana

Aicinām uz dokumentu iesniegšanu 2023.gada 26.jūnijā no 8:00 līdz 19:00 9.AIZO laureātus, kā arī uz dokumentu iesniegšanu uzņemšanas konkursam vismaz divu valsts olimpiādes 3.posma matemātikas, fizikas, programmēšanas un ķīmijas godalgoto vietu (I,II vai III pakāpe) ieguvējus un tos iestājpārbaudījuma dalībniekus, kuri rekomendēti uzņemšanai.
Iestājpārbaudījuma rezultāti pieejami šeit.

RTU IZV skolēnu Pēdējā zvana pasākums

12.maijā neformālā gaisotnē  jau 6. RTU IZV skolēnu paaudze aizvadīja Pēdējā zvana pasākumu. Par īpašu noskaņu tajā parūpējās vienpadsmitie. Skolas direktores Ingunas Grantas, direktores vietnieces Lauras Fjodorovas un divpadsmitās klases audzinātājas Jolantas Rimšas uzrunām sekoja intelektuāls izaicinājums – otrā IZViktorīna. Tad dažādas aktivitātes divpadsmitajiem, pēc kurām pasākuma “nagla” – privāts tramvaja brauciens pa unikālu maršrutu “RTU IZV – Bišumuiža – Imanta”. Brauciena laikā divpadsmitie tika lutināti ar dzīvās mūzikas priekšnesumiem, gardām uzkodām, izsoli un brīnišķīgu atmosfēru! Pēc šī pasākuma topošie absolventi pulcējās neformālā pasākumā, kurā tikai viņiem zināmā vietā tika ierakta desmitgades kapsula – tā tiks atvērta visiem kopā esot jau 2033.gadā…
Paldies vienpadsmitajiem par FANTASTISKO pasākumu!

IZV skolēni LU Jauno Fiziķu skolas sacensībās plūc uzvaras laurus

RTU Inženierzinātņu vidusskolas 10. klases skolēni Kristaps Grava, Līva Eglīte, Reinis Survila, Matīss Gercāns, Pēteris Skrastiņš ar komadu RTU īpašums plūca uzvaras laurus LU Jauno Fiziķu skolas sacensībās, kas norisinājās visu mācību gadu, un tāpat arī Līva Eglīte un Reinis Survila ieguva labāko testu pildīšanas balvu – apmaksātu braucienu uz CERN.