Izgudrojumu konkurss 7.-9. klašu komandām!

Izgudrojiet ierīci, kas palīdz atrisināt kādu konkrētu problēmu vai piedāvā uzlabojumus jau zināmām inženiertehniskām ierīcēm un piedalieties konkursā!

1.KĀRTA – tiešsaistē

no 31. oktobra līdz 30. novembrim

Nosūti uz e-pastu skola@rtu.lv sava izgudrojuma tehnisko raksturojumu (word dokuments lejupielādējams šeit – izgudrojuma-tehniskais-raksturojums) ar pievienotu video linku uz youtube.com, kura maksimālais garums ir 2 minūtes, un kurā vismaz 5 sekundes ir redzams RTU IZV logo, vai fotogrāfiju ar izgudroto vai uzlaboto inženiertehnisko ierīci.

Visi konkursa dalībnieku video tiks izvietoti RTU Inženierzinātņu vidusskolas Facebook profilā, kur no 30. novembra līdz 4. janvārim notiks publiskais balsojums. Dalībnieku atlase konkursa otrajai kārtai notiks, izvērtējot iesūtītos izgudrojumu tehniskos raksturojumus.

2.KĀRTA – klātienē

10.janvārī, RTU inženierzinātņu vidusskolā, Rīgā, Kronvalda bulvārī 1

Komandai būs jādemonstrē savs izgudrojums žūrijai, tāpēc savu prezentāciju barat papildināt ar video fragmentu, fotogrāfijām un shēmām, kas palīdzēs labāk uztvert Jūsu izgudrotās ierīces darbības principus. Prezentācijas maksimālais laiks – 7 minūtes. Gatavojieties arī atbildēt uz žūrijas locekļu jautājumiem.

FINĀLS UN APBALVOŠANA

10.janvārī, RTU inženierzinātņu vidusskolā, Rīgā, Kronvalda bulvārī 1

Balvas saņem trīs labāko darbu autori pēc žūrijas vērtējuma un visvairāk balsu ieguvusī komanda Facebook balsojumā.

Konkursa nolikums skatāms – inovators_nolikums

inovators_610x419px_webam